(057) 341-48-78

Хто ми такі ?

Центр Гемокорекції КНП ХОР «ОЦСК» — єдиний центр , який надає консультативну допомогу з питань визначення груп крові, антитіл, оцінки кисневого бюджету організму, оцінки та корекції основних показників крові, попередження кровотечі та підготовки до оперативних втручань, хімотерапій вагітності та пологів.
Ми Єдиний заклад, який забезпечує комплексну оцінку основних показників при проведенні процедур пов`язаних з використанням
компонентів крові

Наша команда медичних фахівців прагне до постійного вдосконалення якості медичних послуг та результативності лікування наших пацієнтів.

Ми використовуємо найсучасніші технології, досліджуэмо процеси згортання крові, основні показники метаболізму та гемостазу, допомогаємо підготувати пацієнта до оперативного втручання та діагностичних процедур, стабілізувати його після проведення операції

Персональний
супровід 

На кожному етапі обстеження по програмі Вас супроводжують кваліфіковані фахівці нашого центру

Індивідуальний підхід

Комплексне обстеження CheckUP – це не просто список аналізів і досліджень, це обстеження  пацієнта  з урахуванням його спадкових схильностей, перенесених захворювань і побоювань. 

Можливість проходження програми за 2 години

Ми заздалегідь плануємо для Вас графік обстеження, щоб воно пройшло швидко та без очікування

Перевірені лікарі

У нас працюють тільки досвідчені лікарі – практики. Багато фахівців також займаються науковою рботою, є кандидатами медичних наук, професорами, досліджують питання патологій і щорічно публікують результати роботи ц рецензованих наукових виданнях

Високоспеціалізована медицина

Використання трансфузійних середовищ (компонентів донорської крові) — це високоспеціалізовані медичні послуги, які повинні надаватися виключно кваліфікованим медичним персоналом.

У зв’язку зі складністю проведення досліджень та їх тлумачення фахівцям важко здійснити повноцінний аналіз основних показників перед проведенням процедур пов`язаних з використанням трансфузійних середовищ.

Сучасна медицина орієнтована, в більшості випадків, лише на діагностику, або лікування за формалізованими шаблонами, що є не ефективним, так як підбір лікування — це суто індивдуальний процес

Ми довгий час надавали консультативну допомогу клінікам та медичним закладам з приводу переливання компонентів крові та проведення імуногематологічних досліджень. Наразі ми самостійно надаємо високоспеціалзовані медичні послуги, що відповідають галузевим стандартам, є безпечними та ефективними для пацєнтв.

Лабораторні дослідження

photo1628842625

Медичні
послуги

изображение_viber_2021-08-13_14-02-18-559

Умови
перебування

photo1628760886

Центр гемокорекції КНП ХОР "ОЦСК"

Активно займаємося розробкою кровозберігаючих й органозберігаючих медичних технологій в лікувальній практиці (анестезіології та інтенсивній терапії, прогнозом й мінімізацією крововтрати при пологах, хірургічних й інвазивних лікувальних й діагностичних втручаннях).

Всі лікувальні процедури автоматичного цита- плазмаферезу проводяться на сучасному обладнанні відомих світових виробників медичного обладнання «Fenwal», «HAEMONETICS», США.

Важливою складовою успішного лікування пацієнта є чітке розуміння забезпечення загальної безпеки крові, процедури трансфузії, еферентних методів лікування та зменшення ризиків пов’язаних з нею.

Обирайте як вам зручніше

Шукаєте лікарів, клініки онлайн? Записуйтесь на прийом не виходячи з дому. Знайдіть  потрібного лікаря,  запишіться до нього на консультацію дистанційно, без реєстратури та черг

Бажаєте особисто обговорити ваш візит до нашого центру ,або детальніше дізнатися про наші послуг — наші фахівці допоможуть вам записатися в зручний для вас час