(095) 570-47-66 Анкета донора

Хто ми такі ?

Центр Гемокорекції КНП ХОР “ОЦСК” – єдиний центр , який надає консультативну допомогу з питань визначення груп крові, антитіл, оцінки кисневого бюджету організму, оцінки та корекції основних показників крові, попередження кровотечі та підготовки до оперативних втручань, хімотерапій вагітності та пологів.
Ми Єдиний заклад, який забезпечує комплексну оцінку основних показників при проведенні процедур пов`язаних з використанням
компонентів крові

Наша команда медичних фахівців прагне до постійного вдосконалення якості медичних послуг та результативності лікування наших пацієнтів.

Ми використовуємо найсучасніші технології, досліджуэмо процеси згортання крові, основні показники метаболізму та гемостазу, допомогаємо підготувати пацієнта до оперативного втручання та діагностичних процедур, стабілізувати його після проведення операції

Персональний
супровід 

На кожному етапі обстеження по програмі Вас супроводжують кваліфіковані фахівці нашого центру

Індивідуальний підхід

Комплексне обстеження CheckUP – це не просто список аналізів і досліджень, це обстеження  пацієнта  з урахуванням його спадкових схильностей, перенесених захворювань і побоювань. 

Можливість проходження програми за 2 години

Ми заздалегідь плануємо для Вас графік обстеження, щоб воно пройшло швидко та без очікування

Перевірені лікарі

У нас працюють тільки досвідчені лікарі – практики. Багато фахівців також займаються науковою рботою, є кандидатами медичних наук, професорами, досліджують питання патологій і щорічно публікують результати роботи ц рецензованих наукових виданнях

Високоспеціалізована медицина

Використання трансфузійних середовищ (компонентів донорської крові) – це високоспеціалізовані медичні послуги, які повинні надаватися виключно кваліфікованим медичним персоналом.

У зв’язку зі складністю проведення досліджень та їх тлумачення фахівцям важко здійснити повноцінний аналіз основних показників перед проведенням процедур пов`язаних з використанням трансфузійних середовищ.

Сучасна медицина орієнтована, в більшості випадків, лише на діагностику, або лікування за формалізованими шаблонами, що є не ефективним, так як підбір лікування – це суто індивдуальний процес

Ми довгий час надавали консультативну допомогу клінікам та медичним закладам з приводу переливання компонентів крові та проведення імуногематологічних досліджень. Наразі ми самостійно надаємо високоспеціалзовані медичні послуги, що відповідають галузевим стандартам, є безпечними та ефективними для пацєнтв.

Лабораторні дослідження

photo1628842625

Медичні<br /> послуги

изображение_viber_2021-08-13_14-02-18-559

Умови<br /> перебування

photo1628760886

Центр гемокорекції КНП ХОР "ОЦСК"

Активно займаємося розробкою кровозберігаючих й органозберігаючих медичних технологій в лікувальній практиці (анестезіології та інтенсивній терапії, прогнозом й мінімізацією крововтрати при пологах, хірургічних й інвазивних лікувальних й діагностичних втручаннях).

Всі лікувальні процедури автоматичного цита- плазмаферезу проводяться на сучасному обладнанні відомих світових виробників медичного обладнання «Fenwal», «HAEMONETICS», США.

Важливою складовою успішного лікування пацієнта є чітке розуміння забезпечення загальної безпеки крові, процедури трансфузії, еферентних методів лікування та зменшення ризиків пов’язаних з нею.

Обирайте як вам зручніше

Шукаєте лікарів, клініки онлайн? Записуйтесь на прийом не виходячи з дому. Знайдіть  потрібного лікаря,  запишіться до нього на консультацію дистанційно, без реєстратури та черг

Бажаєте особисто обговорити ваш візит до нашого центру ,або детальніше дізнатися про наші послуг – наші фахівці допоможуть вам записатися в зручний для вас час

Відгуки

 • После перенесенного Covid-19 решила проверить в каком состоянии находится организм, так как понимала, что вируса уже нет, но слабость и другие неприятные симптомы остались. Сложно самостоятельно было определиться какие анализы необходимо сдать и каких врачей посетить, поэтому обратилась в Центр гемокоррекции.  Там было проведено комплексное обследование и предоставлена консультации опытного специалиста Белоусова А.Н., который обратил внимание на конкретную проблему.  Приятная атмосфера, неравнодушный и дружелюбный коллектив помогли улучшить мое эмоциональное состояние в постковидный период.
  Оксана Николаевна
 • Была в первый раз! Я в восторге от уровня ХОЦСК!!!! Браво 👏Персонал - чудесный! Оперативно работают! Всё чисто и стерильно!!!!
  Карина Кузьмина
 • Самые лучшие специалисты, персонал супер. Самые лучшие люди. Был здесь раз 20 и всё супер.
  Maksim Uriel
 • Около года беспокоила странная сыпь на ладонях. Ходила к терапевту, дерматологу и аллергологу, делали разные анализы. Говорили что с анализами все в порядке, я здорова, а это все от стресса. Назначали мази, но ничего не помогало. Я решила, что это невозможно вылечить и больше не занималась этой проблемой, пока не обратилась в Центр Гемокоррекции по другой причине. Во время первичного осмотра, врач обратил внимание на мою сыпь, задал вопросы и предложил комплексно проверить иммунитет. Мне сделали иммунограмму и повторили стандартные анализы крови. В обычных анализах все в норме, а вот в иммунограмме нашли проблему. Назначили лечение, через пару недель все прошло. Я в восторге! Это первая клиника, где я увидела такой системный и глубокий подход к диагностике. Большое спасибо администрации и сотрудниками, отдельная благодарность Скирде И.И.
  Маша
 • Давно являюсь донором. Недавно узнал, что в ХОЦСК есть еще свое отделение, которое специализируется на проблемах с кровью. Поскольку я недавно перенес ковид, решил пройти постковидный чекап и проверить здоровье. Никаких осложнений после ковида не оказалось, зато нашли холецистит:) Теперь придется немного подлечиться и буду снова сдавать кровь))) P.s был приятно удивлен ценами. Условия очень достойные, как в хороших частных клиниках, а цены обычные, не космические.
  Андрей Туренко
 • Вежливый, внимательный и ответственный персонал. Всё быстро, стерильно, чисто. Отношение очень хорошее и не равнодушное.
  Надежда Быстрягина
 • Хочу поблагодарить специалистов Центра Гемокоррекции ХОЦСК, которая находится на ул. Клочковской 366. Долго ходила по врачам, сдавала разные анализы и никто не знал что со мной((( Благодаря высокопрофессиональным специалистам этой клиники, мне удалось со всем этим справиться. Ещё раз спасибо! Вы лучшие специалисты! P.s. отдельно хочу поблагодарить администраторов центра за внимательность, отзывчивость, индивидуальный подход и просто хорошее отношение к своим пациентам.
  Ирина К
 • Где-то месяц не проходил насморк. Пройдя несколько клиник попал в гемокор, где вместо того, чтобы смотреть на внешние симптомы, первым делом отправили делать анализы. Проверили несколько гипотез, в том числе аллергию. В конце-концов нашли проблему именно в анализах и починили её,  усилив иммунитет. Очень профессионально, приятно, когда доктора ориентируются не на традицию и привычки в вынесении диагнозов, а на научный подход.
  Миша Драчук