(095) 570-47-66 Анкета донора

Умови для пацієнтів

Ваш комфорт - важлива складова !

Важливою складовою під час лікування  -є  позитивний настрій пацієнта ! Тому велика увага в Центрі Гемокорекції приділяється комфорту пацієнтів. В центрі розміщені новітні палати для перебування пацієнтів на умовах денного стаціонару .

Ще на етапі планування ми ретельно вивчили досвід провідних клінік Європи який дозволив нам надавати повний спектр медичних послуг з максимальним комфортом для пацієнта, при цьому зберігаючи оптимальну вартість перебування в центрі

photo1629114482 (2)

Ми також подбали про комфортне перебування  родичів і супроводжуючих . Окрім комфортного анатомічного крісла-ліжками , обладнали палати ще й місцями для сидіння, зберігання речей, розетками для зарядки електронних приладів і т.д. Кожна палата обладнана кондиціонерами , телевізорами та спеціалізованими приладами для моніторингу стану пацієнта .

Медичні послуги в денному стаціонарі

Медичні послуги  денного стаціонару Центру Гемокорекції КНП ХОР “ОЦСК”  більш результативні ніж амбулаторне лікування. Тактика лікування створюється індивідуально для кожного окремого пацієнта спеціалістами нашого центру , що відстежуюсь детальні зміни стану здоров’я пацієнта.

Медикаментозні засоби та компоненти крові вводяться внутрішньовенно, тому засвоюються краще і допомагають запобігти негативному впливу на стан здоров`я. Крім основної терапії в схему обов’язково входить відновлення основних показників організму. В результаті прискорюються процеси обміну речовин, відбувається детоксикація організму, стимулюється кровопостачання і зміцнюється імунітет.

Досягти таких результатів можна в Центрі Гемокорекції КНП ХОР “ОЦСК” ,професійні лікарі якого піклуються про самопочуття пацієнта  і зацікавлені у його швидкому одужанні .По закінченні лікувального процесу здійснюється контроль аналізів, надаються  рекомендації по харчуванню, способі життя та профілактики.

photo1628761069

Денний стаціонар

Денний стаціонар – відмінний варіант для тих, кому потрібно пройти повне діагностичне обстеження. Не варто витрачати дорогоцінний час на поїздки в поліклініки, сеанси різних докторів, тривале очікування в чергах. Всі процедури можна пройти в умовах денного перебування. Рішення ідеально для літніх людей, які не можуть щодня відвідувати медичні установи, здавати аналізи.

photo1629114475
photo1629114482
photo1629114482 (1)