(057) 341-48-78

Медичний Check-Up

Щорічні обстеження є запорукою здоров‘я та спокою, тому КНП ХОР «ОЦСК» центр Гемокорекції  пропонує великий вибір комплесних обстежень Check UP.

Що таке CHECK-UP ?

CHECK UP — це комплексне обстеження, яке рекомендується проходити щорічно для того, щоб з’ясувати, які дії необхідно зробити та на що слід звернути увагу, щоб уникнути ряду ускладнень та захворювань.

Що включає CHECK-UP ?

CHECK UP програми включають в себе необхідний комплекс лабораторних аналізів, консультації профільних спеціалістів та необхідні для конкретного виду програми додаткові обстеження такі як, лабораторні обстеження, ультразвукова діагностика та інші.

Переваги CHECK-UP

photo1628760947

Завдяки профілактичному обстеженню кожен пацієнт може отримати вичерпну інформацію про стан усіх органів і систем. Стан здоров’я це динамічний показник , яким потрібно стежити та дбати про нього ! . Подивіться навколо: іноді люди хворіють, в тому числі смертельними захворюваннями. Але більшість проблем зі здоров’ям можна запобігти або усунути на самому початку розвитку.

Щоб вилікувати хворобу, спочатку потрібно її виявити. Саме для цього розробляються і проводяться програми CHECK-UP. Вони дозволяють на початковому етапі розвитку можливого патологічного процесу встановити діагноз за рахунок профілактичної перевірки стану здоров’я.

Від точності результатів і своєчасності діагностики часто залежить життя людини.Існують різні програми діагностики. Наші програми передбачають експрес-обстеження основних показників організму. У разі виявлення патологій проводиться поглиблене обстеження і надається необхідна медична допомога пацієнту. Є й цілеспрямовані програми. Вони складаються для людей, схильних до певних груп патологій.

photo1628761069

Де пройти комплексне медичне обстеження органів і систем організму?

Програми і ціни check-up

Пройти повну діагностику організму, ви можете у Центрі Гемокорекції.

Наші переваги:

       Сheck-up діагностика проводиться за 1 день – пройдіть програму, яка дозволить оцінити стан вашого здоров’я, витративши мінімум вашого часу;

       Огляд проводять досвідчені лікарі, які володіють високим рівнем кваліфікації;

      Обстеження виконуються за допомогою сучасних методів та аналізів;

      Ви можете записатись на будь-який зручний час та день;

      Доступна ціна повного медичного обстеження

photo1629894582

Check-Up "Обстеження після Covid-19"

Check-Up "Обстеження після Covid-19"

Перенесена короновірусна інфекція та тривалий вплив  лікарських препаратів на організм можуть привести до негативних наслідків . При середній та тяжкій стадії захворюванності виникає ураження життево-важливих органів та систем , тому важливо пройти обов’язкове обстеження , для того , щоб не пропустити прогресування можливих патологічних процессів визваних перенесеною інфекцією .

Check-Up "Жіноче здоровья"

Chek-Up "Жіноче здоров'я"

Chek-Up «Жіноче здоров’я» — це обстеження направлене на всесторонню перевірку стану здоров’я жінки. Набір досліджень, що входять в пакет залежить від віку пацієнтки та мети обстеження . Головна задача Chek-Up(а) для жінки виявити захворювання на ранній стадії та почати лікування тоді , коли прогноз найбільш позитивний

Check-Up "Чоловіче здоровья"

Chek-Up "Чоловіче здоров'я"

На здоров’я всіх людей впливають екологія та спосіб життя. Чоловіки частіше мають шкідливі звички, працюють на шкідливих підприємствах і зазвичай не так стежать за технікою безпеки. Все це може привести до захворюваннях легенів, серця, печінки і щитовидної залози. Якщо чоловік веде активний спосіб життя і займається важким спортом, страждають суглоби і кровоносна система. У чоловіків після 30 років істотно зростає ризик інфаркту.

Check-Up "Протираковий скринiг для чоловiкiв"

Chek-Up "Жіноче здоров'я"

Чимала частка смертності відноситься до онкологічних захворювань. Рак передміхурової залози, рак шлунка, товстої кишки, і, звичайно, рак легенів вбивають найбільше. Все посилюють шкідливі звички: вживання алкоголю, тютюну, відсутність фізичної активності і стреси провокують ракові захворювання.

Check-Up "Протираковий скринiг для жінок"

Chek-Up "Жіноче здоров'я"

Онкологічні захворювання у жінок і чоловіків мають свої особливості. Жіноча половина населення найчастіше схильна до раку шийки матки, придатків і молочних залоз. Хоча, звичайно, зустрічаються й інші локалізації новоутворень. Визначити точне місце розташування і стадію розвитку пухлини допомагають комплексні програми діагностики раку у жінок, які пропонують всі сучасні клініки.

Check-Up "АНТИ СТАРІННЯ"

Chek-Up "Жіноче здоров'я"

Старіння — це природний фізіологічний процес, який властивий всім живим організмам на планеті. Він являє собою механізм поступового занепаду, погіршення роботи всіх систем організму людини, візуального зміни тіла, шкірних покривів, структури клітин.

Кому варто проходити комплексне обстеження?

  • Якщо Вам до 40 років – обстеження варто проходити 1 раз у 2-3 роки.
  • Якщо Ви старше 40 років та особливо якщо у Ваших родичів наявні серйозні захворювання ( онкологія, серцево-судині захворювання), діагностику варто проходити 1 раз на рік.