(095) 570-47-66 Анкета донора

Медичний Check-Up

Щорічні обстеження є запорукою здоров‘я та спокою, тому КНП ХОР «ОЦСК» центр Гемокорекції  пропонує великий вибір комплесних обстежень Check UP.

Що таке CHECK-UP ?

CHECK UP – це комплексне обстеження, яке рекомендується проходити щорічно для того, щоб з’ясувати, які дії необхідно зробити та на що слід звернути увагу, щоб уникнути ряду ускладнень та захворювань.

Що включає CHECK-UP ?

CHECK UP програми включають в себе необхідний комплекс лабораторних аналізів, консультації профільних спеціалістів та необхідні для конкретного виду програми додаткові обстеження такі як, лабораторні обстеження, ультразвукова діагностика та інші.

Переваги CHECK-UP

photo1628760947

Завдяки профілактичному обстеженню кожен пацієнт може отримати вичерпну інформацію про стан усіх органів і систем. Стан здоров’я це динамічний показник , яким потрібно стежити та дбати про нього ! . Подивіться навколо: іноді люди хворіють, в тому числі смертельними захворюваннями. Але більшість проблем зі здоров’ям можна запобігти або усунути на самому початку розвитку.

Щоб вилікувати хворобу, спочатку потрібно її виявити. Саме для цього розробляються і проводяться програми CHECK-UP. Вони дозволяють на початковому етапі розвитку можливого патологічного процесу встановити діагноз за рахунок профілактичної перевірки стану здоров’я.

Від точності результатів і своєчасності діагностики часто залежить життя людини.Існують різні програми діагностики. Наші програми передбачають експрес-обстеження основних показників організму. У разі виявлення патологій проводиться поглиблене обстеження і надається необхідна медична допомога пацієнту. Є й цілеспрямовані програми. Вони складаються для людей, схильних до певних груп патологій.

photo1628761069

Де пройти комплексне медичне обстеження органів і систем організму?

Програми і ціни check-up

Пройти повну діагностику організму, ви можете у Центрі Гемокорекції.

Наші переваги:

       Сheck-up діагностика проводиться за 1 день – пройдіть програму, яка дозволить оцінити стан вашого здоров’я, витративши мінімум вашого часу;

       Огляд проводять досвідчені лікарі, які володіють високим рівнем кваліфікації;

      Обстеження виконуються за допомогою сучасних методів та аналізів;

      Ви можете записатись на будь-який зручний час та день;

      Доступна ціна повного медичного обстеження

photo1629894582

Post COVID Check-Up

Check-Up Обстеження після Covid-19

Постковідне життя – термін, який можливо залишиться з нами на багато років. Наслідки, які залишає після себе хвороба, можуть відрізнятися не лише в залежності від складності перенесення

Check-Up Гострі респіраторні захворювання

Check-Up Гострі респіраторні захворювання

Сезонні хвороби можуть спричинити значний дискомфорт та стати причиною розвинення хронічних захворювань. Саме тому з початку осені лікарі рекомендують підсилювати імунітет та уважніше ставитися до власного здоров’я. 

Check-Up “Здоровий імунітет”

Check-Up “Здоровий імунітет”

Зниження рівню імунітету – це не маркетингове рішення, а реальна проблема з якою час від часу зіштовхуються всі. На здатність нашого організму протистояти інфекціям впливає багато факторів: екологія, харчування, стреси та інше. Хіба ви не звертали увагу, що варто часом побути у стресовій ситуації тиждень і вам вже потрібен лікарняний?

Check-Up “Доопераційна перевірка”

Check-Up “Доопераційна перевірка”

Часом бувають випадки, коли нестача одного аналізу перед операцією коштувала життя пацієнту. Але не варто боятися, хоча вірогідність такої ситуації мала, є можливість вжити заходи …

Check-Up “Щорічний”

Check-Up “Щорічний”

Більшість з нас починають хвилюватися за своє здоров’я, коли ситуація стає майже критичною. Регулярне відвідування спеціалізованих закладів та проходження чекапів зможе забезпечити повний контроль над самопочуттям та допоможе підтримувати власне здоров’я на якісному рівні.

Check-Up “Підготовка до вагітності ”

Check-Up “Підготовка до вагітності ”

Підготовка до вагітності (прегравідарна підготовка) : що це таке, для чого це потрібно?

Фахівці рекомендують відповідально ставитися до питання планування сім’ї, щоб уникнути проблем із зачаттям і ускладнень під час вагітності. Основне завдання в цьому питанні виконує прегравідарна підготовка.

Кому варто проходити комплексне обстеження?

  • Якщо Вам до 40 років – обстеження варто проходити 1 раз у 2-3 роки.
  • Якщо Ви старше 40 років та особливо якщо у Ваших родичів наявні серйозні захворювання ( онкологія, серцево-судині захворювання), діагностику варто проходити 1 раз на рік.