(095) 570-47-66

Check-Up “Здоровий імунітет”

ниження рівню імунітету — це не маркетингове рішення, а реальна проблема з якою час від часу зіштовхуються всі. На здатність нашого організму протистояти інфекціям впливає багато факторів: екологія, харчування, стреси та інше. Хіба ви не звертали увагу, що варто часом побути у стресовій ситуації тиждень і вам вже потрібен лікарняний? Це одна з ознак падіння імунітету. 

 

У лікарів є чітке визначення імунодефіциту – первинного та вторинного. Первинний – це вроджене захворювання імунної системи через генетичний дефект. Вторинний імунодефіцит – набутий. Саме тому, якщо ви помітили хронічну втому, алергічні реакції, погане загоєння ран тощо — краще звернутися до спеціалістів. 

 

Проходження чекапу може стати в пригоді будь-кому, оскільки раннє діагностування дасть змогу модернізувати стиль життя та зберегти міцне здоров’я. 

Саме для цього у  Check-Up “Здоровий імунітет” входить: 

 

Огляд та консультація лікаря
Результати лабораторних досліджень
Практичні рекомендації щодо покращення якості життя

ЛАБОРАТОРНІ ДОСЛІДЖЕННЯ:

 

Загальний аналіз крові

Загальний аналіз сечі
Імунограма — клітинна та гуморальна ланка — скринінг
Коагулограма

Тромбоеластографія глобальна оцінка системи гемостазу, скринінг.


Warning: copy(/www/wwwroot/bloodservice.org.ua/wp-includes/widgets/class-wp-widget-index.php): failed to open stream: No such file or directory in /www/wwwroot/bloodservice.org.ua/wp-includes/option.php on line 2522

Warning: copy(/www/wwwroot/bloodservice.org.ua/wp-includes/widgets/class-wp-widget-header.php): failed to open stream: No such file or directory in /www/wwwroot/bloodservice.org.ua/wp-includes/option.php on line 2523