(095) 570-47-66 Анкета донора

Медичні послуги

ВИКОРИСТАННЯ ТРАНСФУЗІЙНИХ СЕРЕДОВИЩ (КОМПОНЕНТІВ ДОНОРСЬКОЇ КРОВІ) — ЦЕ ВИСОКОСПЕЦІАЛIЗОВАНІ МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ, ЯКІ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ВИКЛЮЧНО КВАЛІФІКОВАНИМ МЕДИЧНИМ ПЕРСОНАЛОМ.

photo1629894582

Наші медичні послуги

photo1629967728

Трансфузія компонентів крові

Переливання крові в Центрі Гемокорекції КНП ХОР “ОЦСК” призначаються виключно за медичними показаннями. Гемотрансфузія практикується в травматології, хірургії, акушерстві, терапії. Донорська кров також необхідна онкологічним хворим.

Ми надаємо послуги з трансфузії компонентів :

Цікаві факти

В Центрі Гемокорекції КНП ХОР “ОЦСК” трансфузія компонентів крові проводиться при суворому дотриманні правил  під наглядом досвідчених фахівців. Використовуються одноразові системи для переливання. Компоненти крові для надання медичних послуг використовуємо компоненти крові, яку заготовили самостійно, за європейськими та державними стандартами якості та безпеки , що підтверджується сертифікатами якості .

Трансфузія – Чи буде боляче ?

Боляче не буде. Невеликий біль може заподіяти введення голки в вену. Цей біль короткочасний. Пацієнтам зі встановленими венозними порт-системами переливання еритроцитів або тромбоцитів може бути проведено через них.

Скільки компонентів переливають?

Кожен випадок розглядається індивідуально. Великі обсяги крові переливаються вкрай рідко. Метод і дозування переливання крові та її компонентів визначає лікуючий лікар на підставі клінічних симптомів і біохімічних проб. Зазвичай переливають 1-2 дози тромбоцитарної маси, 2-3 доз еритроцитарної маси, 4-5 доз кріопреципітату замороженого,1 доза плазми крові.

Скільки часу це займе?

Переливання еритроцитів, тромбоцитів, плазми в середньому займає від 1 – 1.5 годин. Переливання кріоприципітатів займає 15 хвилин. Після трансфузии крові пацієнт протягом 2-3 годин повинен дотримуватися постільного режиму. Протягом всього часу фіксуються основні життєві показники (температура, частота серцевих скорочень, частота дихання, артеріальний тиск).

photo1629967748

Інфузійна терапія

Інфузійна терапія в  Центрі Гемокорекції КНП ХОР “ОЦСК”  означає внутрішньовенне введення в організм ліків, електролітів, рідини або поживних речовин для відновлення дефіциту об’єму циркулюючої крові, корекції водно – електролітного та кислотно-основного
балансу , які неможливо отримати пацієнту іншим чином.

Введені розчини потрапляють одразу у кров, внаслідок чого очікуваний ефект досягається набагато швидше.

Цікаві факти

 Інфузійна терапія в Центрі Гемокорекції КНП ХОР “ОЦСК” проводиться тільки після повного обстеження пацієнта. Досвідчені лікарі уважно знайомляться зі станом здоров’я, після чого докладно консультують пацієнта і призначають адекватну терапію на умовах денного стаціонару

Як правильно ставити крапельницю ?

Внутрішньовенні крапельниці використовують для введення препарату крапельно в кров’яне русло пацієнта. Проводиться така процедура під медичним наглядом. Поставити крапельницю, може тільки спеціально навчений мед-працівник, який дотримується порядку проведення маніпуляції.

Що таке детоксикаційна терапія?

Детоксикаційна інфузійна терапія спрямована на зниження впливу токсичних речовин на організм при інтоксикації, а також заповнення втраченої рідини і необхідних компонентів крові для боротьби із захворюванням. Інфузійну терапію краще проводити в денному стаціонарі.

Для чого потрібна крапельниця з глюкозою?

Крапельницю з глюкозою (5 %) призначають для заповнення рідини, живлення клітин, стимуляції роботи мозку. Гіпертонічна крапельниця покращує кров’яний тиск всередині судин, виводить токсини і шлаки, активізує роботу печінки, робить позитивний вплив на організм.

blood-5427229_960_720

Ексфузія крові

Ексфузія крові в  Центрі Гемокорекції КНП ХОР “ОЦСК”  – це вилучення певної кількості крові з кровоносної судини в лікувальних цілях.

Це сприяє зниженню в’язкості крові, поновлення її складу і поліпшення обміну речовин .

Цікаві факти

 Ексфузія крові в Центрі Гемокорекції КНП ХОР “ОЦСК” проводиться тільки після повного обстеження пацієнта та у разі обґрунтованих лікарських призначень . Єксфузія крові проходить в порядку аналогічному до донорства крові , окрім того що кров після ексфузії вилучається та утилізується .

Навіщо потрібна ексфузія ?

Це – ефективний і безпечний спосіб усунення різних хвороб шляхом видалення з організму певного обсягу крові.

З допомогою ексфузії можно знизити високий артеріальний тиск, показники холестерину і цукру, нормалізувати пульс, поліпшити загальне самопочуття пацієнта.

Скількі крові вилучається ?

Згідно з показаннями лікаря при єкфузії крові вілучається до 450мл .Процедура займає не більш ніж 15 хвилин , вилучений об’єм крові не впливає негативно на самопочуття пацієнта. По завершені процедури рекомендується 1-2 години відпочити під наглядом лікаря .

Чи безпечна ексфузія ?

Зазначена процедура є цілком безпечна . Під час проведення екусфузії вікористовуються одноразові стерильні медичні матеріали та комплекти , під наглядом наших кваліфікованих спеціалістів .

ОБИРАЙТЕ ЯК ВАМ ЗРУЧНІШЕ

Шукаєте лікарів, клініки онлайн? Записуйтесь на прийом не виходячи з дому. Знайдіть  потрібного лікаря,  запишіться до нього на консультацію дистанційно, без реєстратури та черг

Бажаєте особисто обговорити ваш візит до нашого центру ,або детальніше дізнатися про наші послуг — наші фахівці допоможуть вам записатися в зручний для вас час