(095) 570-47-66 Анкета донора

Ексфузія

Ексфузія – процедура активізації захисних сил організму, за допомогою видалення з нього безпечного для здоров’я людини обсягу крові через прокол вени. Це сприяє зниженню в’язкості крові, оновленню її складу і поліпшення обміну речовинrolex gmt master replica watches

Показання для проведення

Гемосидероз – надлишкове відкладення в тканинах гемосидерину, що являє собою темно-жовтий пігмент, який складається з оксиду заліза. Симптоми гемосидероза: поява на шкірі пігментних плям або геморагічної висипу бардово-червоного кольору.

Гемохроматоз – патологія, при якій порушення обміну заліза провокує його накопичення в організмі. Симптоми гемохроматоза: хронічна втома, посилена пігментація шкіри, болі в суглобах, гіпотиреоз.

Поліцитемія – доброякісний пухлинний процес системи крові, що провокує збільшення маси циркулюючої крові. Симптоми : загальна слабкість, підвищений артеріальний тиск, важкість у животі, збільшення в розмірах селезінки і печінки.

Вторинний еритроцитоз – це підвищення вмісту в крові еритроцитів, внаслідок чого кров стає більш в’язкою. Симптоми вторинного еритроцитозу: зниження розумових здібностей, запаморочення, головний біль, підвищена стомлюваність, порушення зору.

corona-6200014_960_720

Як підготуватися

Спеціальної підготовки перед застосуванням цього методу не потрібно. Але слід враховувати, що проводиться ексфузія тільки після попередньої консультації у нашого фахівця і проведення медичного обстеження на предмет виявлення показань і протипоказань до застосування цієї медичної процедури. Для цього може знадобитися здати лабораторні аналізи (крові, сечі) і пройти УЗД внутрішніх органів. Обов’язковою умовою, без виконання якої процедура  не проводиться, є проходження пацієнтом обстеження на ВІЛ, гепатит B і гепатит C.

Протипоказання

Не рекомендується застосовувати цей спосіб лікування жінкам під час менструальної кровотечі , людям з психічними захворюваннями та людям, що знаходяться в стані алкогольного сп’яніння.


Не рекомендується проведення  процедури при наявності зазначених захворювань !

АНЕМІЯ

 

ГІПОТОНІЯ

 

ЦЕРОЗ ПЕЧІНКИ

 

ОНКОЛОГІЯ

 

ПОРУШЕННЯ ЗГОРТАННЯ КРОВІ

 

ФЛЕБІТ ПЕРЕФЕРИЧНИХ ВЕН

 

ВАЖКІ СЕРЦЕВО-СУДИННІ ЗАХВОРЮВАННЯ

 

Вагітні жінки

photo1629967727

Лікування та результат

Як проходить лікування за допомогою гемоексфузіі?

 

Ексфузія займає приблизно 20-30 хвилин. При цьому вилучається до 450 мл крові. Обсяг крові, який треба видалити з організму, визначається нашими  лікарями з урахуванням загального стану пацієнта і конкретного діагнозу.

Користь від проведення ексфузії

Ексфузія, проведена під контролем лікаря нашого медичного центру допоможе запобігти розвитку багатьох ускладнень, пов’язаних з пошкодженням внутрішніх органів. Результатом проведення цієї процедури буде зниження підвищеного артеріального тиску, оновлення складу крові і поліпшення загального самопочуття.

Обирайте як вам зручніше

Бажаєте особисто обговорити ваш візит до нашого центру ,або детальніше дізнатися про наші послуг — наші фахівці допоможуть вам записатися в зручний для вас час

Шукаєте лікарів, клініки онлайн? Записуйтесь на прийом не виходячи з дому. Знайдіть  потрібного лікаря,  запишіться до нього на консультацію дистанційно, без реєстратури та черг