(095) 570-47-66 Анкета донора

Інфузійна терапія

Інфузійна терапія – це технологія ін’єкційного внутрішньовенного введення різних лікарських препаратів для лікування широкого ряду захворювань, нормалізації кислотно-лужного, водно-електролітного балансу в організмі пацієнта. Препарати підбираються залежно від наявного захворювання і його стадії. Вони здатні зняти біль, стабілізувати артеріальний тиск і т.д.

Показання для проведення

Загальним для всіх показань до проведення інфузійної терапії є необхідність відшкодування втрат електролітів, білка, рідини  організмом при дефіциті або неможливості нормального їх надходження через кишково-шлунковий тракт, тобто природнім шляхом.

Основними показаннями для проведення інфузійної терапії є:

Різні види шоку (інфекційно-токсичний, алергічний, гіповолемічний та ін.);

Значні втрати організмом рідини (при масивних кровотечах, зневодненні внаслідок діареї, великих опіках і ін.);

Втрати організмом білків і мінеральних елементів (при нестримної блювоти, діареї);

Різні порушення кислотно-лужного балансу крові (при хворобах печінки, нирок і ін.);

Різні отруєння (алкоголем, лікарськими препаратами, наркотиками та іншими отруйними і токсичними речовинами).

detoxification-5634840_960_720

Як підготуватися

Через виникнення клінічних ситуацій, коли реанімаційна терапія вимагає швидких дій, інфузійні розчини практично не потребують спеціальної підготовки. Розчини в контейнерах.  Зігрівання розчинів до застосування, зокрема, для пацієнтів, які страждають ненавмисної гіпотермією, або охолодження розчинів, наприклад, для пацієнтів з інсультом, коли застосовується терапевтична гіпотермія, можуть бути додатковим етапом підготовки.

Протипоказання

Не рекомендується проведення інфузійної терапії при наявності зазначених захворювань:

Алколоз

 

Гостра ниркова недостатність

 

Хронічна дихальна недостатність

 

Гіпергідратація

 

Гіпокаліємія

 

Гіпонатріємія

 

Анурія

 

Набряк мозку

 

Гостра серцева недостатність

 

Застій у малому колі кровообігу

doctor-5634789_960_720

Лікування та результат

Фахівці Центру Гемокорекції КНП ХОР “ОЦСК” використовують тільки ефективні сертифіковані лікарські засоби, які покращують загальний кровотік, циркуляцію крові в капілярах, нормалізують обмін речовин. Такий вид терапії дозволяє підвищити стабільність клітинних структур, надає імуностимулюючу і протизапальну дію.

Обирайте як вам зручніше

Шукаєте лікарів, клініки онлайн? Записуйтесь на прийом не виходячи з дому. Знайдіть  потрібного лікаря,  запишіться до нього на консультацію дистанційно, без реєстратури та черг

Бажаєте особисто обговорити ваш візит до нашого центру ,або детальніше дізнатися про наші послуг — наші фахівці допоможуть вам записатися в зручний для вас час