(095) 570-47-66 Анкета донора

Чоловіче здоровья

Фактори ризику в чоловічому організмі

На здоров’я всіх людей впливають екологія та спосіб життя. Чоловіки частіше мають шкідливі звички, працюють на шкідливих підприємствах і зазвичай не так стежать за технікою безпеки. Все це може привести до захворюваннях легенів, серця, печінки і щитовидної залози. Якщо чоловік веде активний спосіб життя і займається важким спортом, страждають суглоби і кровоносна система. У чоловіків після 30 років істотно зростає ризик інфаркту.

Правда, у тих, хто не займається спортом і веде сидячий спосіб життя, ситуація не краща. Відсутність фізичних навантажень і шкідлива їжа провокують розвиток ожиріння, яке теж негативно впливає на роботу серця і судин. Може розвинутися цукровий діабет II типу і атеросклероз. У молодому віці потрібно регулярно перевірятися на захворювання, що передаються статевим шляхом. Багато порушень в статевій сфері довгий час проходять безсимптомно: наприклад, азооспермію виявляють тільки при невдалих спробах завести дитину. Крім цього, всі люди піддаються одним і тим же ризикам онкології, травм і віковим змінам нервової системи. За цим також допомагає стежити чек-ап.

В огляд входить ряд аналізів

• загальний аналіз крові: основна перевірка, яка покаже загальний стан організму. По ньому можна визначити наявність запалень, анемії, прихованої крововтрати у внутрішніх органах і злоякісних процесів серцево-судинної системи;

• загальний аналіз сечі:
чи зможе розповісти про наявність патології в нирках, кишечнику, порушеному метаболізмі. А біохімічний аналіз зможе вже назвати конкретну хворобу: цироз печінки, гепатит, діабет, інфаркт нирки та інші;

біохімічне дослідження крові:
дає більш повні дані і роботі внутрішніх органів – печінки, нирок, підшлункової залози;

• ліпідограмма: визначає порушення жирового обміну і ризик атеросклерозу;

• аналіз на ВІЛ, сифіліс та гепатит B;

• аналіз на тиреотропний гормон: відхилення показника від норми спостерігаються при порушеннях в роботі щитовидної залози.