(095) 570-47-66 Анкета донора

АНТИ- СТАРІННЯ

Старіння

Старіння – це природний фізіологічний процес, який властивий всім живим організмам на планеті. Він являє собою механізм поступового занепаду, погіршення роботи всіх систем організму людини, візуального зміни тіла, шкірних покривів, структури клітин.

Програма проти старіння спрямована на уповільнення складного і багатостороннього процесу, закладеного природою і генетикою. Старість – не хвороба, її не можна вилікувати, але поліпшити функціональні можливості, підтримувати загальне здоров’я і сили, запобігати розвитку ризикових патологій, цілком можливо.

wh123

Для старшої вікової групи пацієнтів передбачена спеціальна програма проти старіння, основною перевагою програми проти старіння є швидкість отримання результатів і рекомендацій щодо уповільнення процесу руйнування клітин. У неї входить цілий набір біохімічних тестів, спрямованих на визначення змісту біотину, магнію, селену, цинку, і інших складових крові.

Після обстеження пацієнту надається повний звіт про результати, а також докладні рекомендації щодо способу життя, профілактичним заходам, правильному харчуванню та лікуванню. Після їх обліку гарантовано поліпшення сну, зовнішнього вигляду, стану психічного і фізичного здоров’я, волосся, нормалізація проблемних аспектів, підвищення еластичності шкіри.

Біохімічні аналізи

Магній

Карнітин, загальний і вільний

Кофермент Q10

Селен

Вітамін E (Альфа-токоферол)

25 гідроксивітамін D (вітамін D3)

Біотин (вітамін H)

Цинк (з ААС)

Мелатонін, сироватка