Медичне обстеження донорів і скринінг донорської крові проводиться згідно вимог наказу МОЗ України від 01.08.2005 р. №385 «Про інфекційну безпеку донорської крові та її компонентів». Кандидатам у донори крові визначається вміст гемоглобіну та (або) гематокрит, група крові за системою АВ0. Для кандидатів у донори плазми виконуються наступні лабораторні дослідження:
Під час донації набираються зразки венозної крові у пробірки-супутники, які проходять подальше обстеження за такими показниками:
Лабораторія оснащена сучасним обладнанням: автоматичний гематологічний аналізатор Micro CC-18, напівавтоматичний біохімічний аналізатор Rayto 9200, гемоглобінометр фотометричний портативний ГФП-01 МиниГЕМ, гематокритна центрифуга. Загальний клінічний аналіз крові включає визначення концентрації гемоглобіну, швидкості осідання еритроцитів, підрахунок кількості клітин в 1 літрі крові за міжнародною системою одиниць СІ.[:ru]Медичне обстеження донорів і скринінг донорської крові проводиться згідно вимог наказу МОЗ України від 01.08.2005 р. №385 «Про інфекційну безпеку донорської крові та її компонентів». Кандидатам у донори крові визначається вміст гемоглобіну та (або) гематокрит, група крові за системою АВ0. Для кандидатів у донори плазми виконуються наступні лабораторні дослідження:
Під час донації набираються зразки венозної крові у пробірки-супутники, які проходять подальше обстеження за такими показниками:
Лабораторія оснащена сучасним обладнанням: автоматичний гематологічний аналізатор Micro CC-18, напівавтоматичний біохімічний аналізатор Rayto 9200, гемоглобінометр фотометричний портативний ГФП-01 МиниГЕМ, гематокритна центрифуга. Загальний клінічний аналіз крові включає визначення концентрації гемоглобіну, швидкості осідання еритроцитів, підрахунок кількості клітин в 1 літрі крові за міжнародною системою одиниць СІ.