(095) 570-47-66 Анкета донора

Твій путіводій у донорстві крові. Тут ми забрали важливі рекомендації та правила. Виконуйте їх — і Ваша кров обовʼязково врятує життя українця.

— із вдячністю, Ваш Центр крові в Харкові

ОСНОВНЕ

Донором може бути кожна здорова людина у віці від 18 років та вагою від 50 кг., та не має медичних і соціальних протипоказань.

Згідно Закону України про «Безоплатне донорство крові» , донор при собі повинен маті наступні документи :

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ :

  1. Паспорт (книжка) або додаток «Дія» або ID-карта  : Документи потрібні для ідентифікації вашої особистості .
  2. ІНН (Ідентифікаційний код) : Потрібен для процедури виплати компенсації кожному донору .
  3. Номер карти «ПриватБанк» або IBAN іншого банку: Потрібен для процедури виплати компенсації кожному донору .

Центр крові зобов’язується вжити всіх необхідних заходів для запобігання зловживання Вашими персональними даними, які стають нам відомі. Ми обробляємо Ваші персональні дані в суворій відповідності до вимог застосованого Законодавства і виключно за наявності законних підстав на таку обработку.

Звертаємо вашу увагу що цей перелік документів необхідний при кожному візиті , не залежно від того скільки разів ви здавали кров або плазму !

Перед медичним оглядом донор заповнює анкету, даючи відповіді на поставлені у ній запитання
(Ви можите заповнити анкету в електронному вигляді тут щоб зберегти свій час )

БУТИ ДОНОРОМ – ЦЕ БЛАГОРОДНО І КОРИСНО!

У організмі людини міститься в середньому близько 5 літрів крові, тобто 7% від ваги його тіла. Доза кроводачі абсолютно нешкідлива і безпечна для здоров’я донора, є 450 мл, причому він втрачає переважно рідку частину крові- плазму, яка відновлюється протягом 18-20 годин. Після здачі крові у донора зберігається добре самопочуття, апетит, нормальна працездатність.

РЕКОМЕНДАЦІЇ
ДОНОРАМ

  • Не слід здавати кров після роботи в нічну зміну.
  • За три доби до кроводачи з раціону слідують виключити жирну їжу і не вживати спиртні напої.
  • Ввечері на передодні донації легка вечеря, а вранці, в день донації обмежитись солодким чаєм з хлібом та нежирними сортами сиру або печивом.
  • Безпосередньо після здачі крові не можна займатися важкою фізичною працею, вживати спиртні напої, управляти транспортними засобами, працювати на висоті.

Протипоказання

Ваша кров буде переливатись іншій живій людині, крім того, ця людина може бути після поранення, пологів або хвора. Тож просимо Вас звернути особливу увагу на протипоказання до донорства. Ви маєте бути здорові, ми маємо на увазі відсутність хронічних захворювань та інших постійних в тимчасових протипоказань.

З ними можна ознайомитись ТУТ; (+линк на словосочетание)

— постійний прийом ліків (після закінчення курсу має минути 14 днів).
— дівчатам рекомендуємо не здавати кров під час менструації, після має пройти 5 днів.
— вагітність, лактація (має пройти 3 місяці).

Я текстовый блок. Нажмите кнопку редактирования, чтобы изменить этот текст. Разнообразный и богатый опыт постоянный количественный рост и сфера нашей активности требуют от нас анализа позиций.