Call-центр - (057) 341-48-78 - підтримкa донорів, запис на прийом - з 9:00 до 15:30
Після 15:30 звертайтесь за тел. 337-33-96 (Експедиція)
Прийом донорів пн.-пт. з 8:00 до 15:00 та кожну третю суботу місяця .
Здай кров – врятуй життя!

Міжнародний день донора крові #ЗдаюКровзДонорUA

  • 14.06.2017

В цьому році центральною темою кампанії Всесвітньої організації з питань охорони здоров’я до Всесвітнього дня донора крові – Здавайте кров. Здавайте її зараз. Здавайте її часто.
У будь-якій кризовій чи надзвичайній ситуації природною реакцією людини є питання: «Що я можу зробити? Як я можу допомогти? ». Тому в якості гасла кампанії 2017 р було обране питання: «Чим ви можете допомогти?».
Кампанія підкреслює важливу роль людини, котра може допомогти іншим в умовах надзвичайних ситуацій, здаючи кров. Кампанія також служить приверненням уваги до того, наскільки важливою є регулярна здача крові для сформування достатніх запасів донорської крові до того, як трапиться якась надзвичайна ситуація.
Щороку 14 червня країни всього світу відзначають Всесвітній день донора крові (ВДДК). Ця подія – це привернення уваги громадськості до питання про потреби людства в безпечній крові та її компонентах або препаратах, і висловлення подяки донорам крові за те, що вони здають кров і допомагають рятувати життя людей.
Донорська кров – це цінний ресурс як при плановому лікуванні, так і при наданні невідкладної допомоги. Завдяки їй пацієнти з небезпечної для життя патологіями можуть жити довше і мати більш високу якість життя. Донорська кров також може бути необхідна при складних медичних і хірургічних процедурах. Переливання крові має життєво важливе значення при лікуванні поранених в умовах надзвичайних ситуацій будь-якого типу (природні катастрофи, аварії, збройні конфлікти і т.д.) і грає найважливішу роль при наданні акушерської та перинатальної допомоги.
Служба крові є однією з основних складових ефективної системи охорони здоров’я. Забезпечення достатніх запасів безпечної донорської крові вимагає створення координованої на національному рівні служби переливання крові, що діє на основі добровільного і безоплатного донорства.
ДонорUA – це автоматизована система рекрутингу донорів крові, що реалізована професійними розробниками програмного забезпечення DevRain Solutions та ВМГО “Асоціація молодих донорів України” .
Ми популяризуємо безоплатне добровільне регулярне донорство на всій території України. Проект виграв низку українських та міжнародних нагород, не є політичним та комерційним проектом і має на меті популяризацію безоплатного добровільного донорства в Україні та реформування сфери донорства в цілому.
Детільніше з проектом можна ознайомитись тут:
https://donor.ua/about/media
https://dou.ua/lenta/articles/dou-projector-donor-ua

Що вже зроблено:
13000+ зареєстрованих донорів в базі;
зменшено час на пошук донорів з декількох днів до декількох годин для окремих міст;
ДонорUA.Бот , що дозволяє потенційним донорам перевірити, чи можуть вони бути донором, які є протипоказання (тимчасові чи абсолютні);
близько 1500+ запитів на пошук донорів;
зручний кабінет донора, автопідбір рекомендованих донорів для конкретного реципієнта та рекомендованих реципієнтів для донора;
публічні профілі донорів, де вони можуть ділитись своїми історіями, а також бонусна програма, в рамках якої донори можуть отримати подарунки від партнерів за свої активності та кроводачі;
кабінет центра крові (в процесі розробки та впровадження).
Наші цілі:
збільшити кількість зареєстрованих в системі донорів;
перейти від адресної / персональної допомоги, до системного вирішення проблеми завдяки сучасним інформаційним технологіям;
розповісти про ключові можливості системи, зробити акцент на тому, що це зручний інструмент донора та центра крові, а не дошка оголошень чи одноразовий інструмент;
популяризувати ідею використання інформаційних технологій в медицині та інших сферах;
своїм прикладом надихнути інші ІТ компанії та ГО на створення подібних продуктів.
Як прийняти участь в акції?
Офіційний хештег #ЗдаюКровзДонорUA, ви – в своєму стилі пишете пост про донорство і наш проект з хештегами. Ми не будемо просити узгоджувати з нами тексти, ви зможете обрати будь-які тези із запропонованих, або запропонувати свої. Бажано вказати детальніше про роботу вашого закладу, поділитися успіхами, що можуть змотивувати людей стати донорами крові.
Що потрібно від вас зараз?
Викласти в соціальних мережах на офіційних сторінках/сайтах текст 14 червня
Дякуємо!