Call-центр - (057) 341-48-78 - підтримкa донорів, запис на прийом - з 9:00 до 15:30
Після 15:30 звертайтесь за тел. 337-33-96 (Експедиція)
Прийом донорів пн.-пт. з 8:00 до 15:00 та кожну третю суботу місяця .
Здай кров – врятуй життя!

Думай про інших. Здай кров. Поділись життям

  • 24.05.2018

Харківський обласний центр служби крові оголошує місяць заготівлі донорської крові та плазми в червні 2018р. присвячений святкуванню Всесвітнього Дня донора 14 червня який проходить під гаслом: “Думай про інших. Здай кров. Поділись життям”

Метою цієї акції є виявлення вдячності добровільним донорам, які здаючи кров, рятують життя та допомагають поліпшити здоров’я мільйонам хворих. Залучення більшої кількості людей до донорства крові.

Закликаємо активістів громадських організацій, спілок та об’єднаннь підтримати нас у відрядженні та активізації донорського руху на Харківщині. Тільки донор крові (або плазми) за певних обставин може врятувати людське життя. Донорство здатне об’’днати людську спільноту для добрих справ. Продемонструйте прикладом, що донорство – суспільно необхідна справа, яка має бути складовою розвитку сучасної держави у всьому світі.

Чекаємо  Вас в Харківському Обласному Центрі Служби Крові за адресою: м. Харків, вул. Клочківська, 366 та відділеннях трансфузіології міста та області.

Готові надати будь-яку консультативну допомогу щодо організації донорства крові.